PozytywniePodkład muzyczny: Maxence Cyrin – Where Is My Mind
Przekaz: Jaromir Surdew
Publikacja: 12.03.2017

Pozytywne myśli, czyny i wysławianie się, z miejsca odmienią Twoje życie na lepsze. Żyj w zdrowiu, szczęściu, miłości, osiągaj zaplanowany cel, bądź sobą i bądź wolny 🙂

negatywne zastąp pozytywnym
po co mówisz co nie chcesz? -> mów lepiej co chcesz!
nie myśl i nie mów o twoich chorobach! -> Jeżeli tobie coś doskwiera, i ktoś to zauważy, powiedz tylko że „to drobnostka i zaraz przejdzie”. Uwierz w wypowiedziane słowa i zacznij myśleć o czymś przyjemnym!
nie mów „nie chcę być więcej chory i tyle cierpieć”! -> mów lepiej „Chcę być zawsze zdrowy, pełny energii i chęci do życia”!
nie mów „nie chcę więcej palić papierosów” lub „przestaję od zaraz palić papierosy”! -> powiedz „Od tej chwili wdycham do płuc wyłącznie świerze i czyste powietrze naturalne”!
nie mów „nie chcę na to patrzeć” lub „nie chcę tego słyszeć”, bo ciało się ciebie posłucha i możesz stracić wzrok lub słuch! -> stań się lepiej przykładem i pokaż jak można zrobić coś lepiej!
nie myśl i nie mów o tym co nie lubisz! -> myśl i mów tylko o tym co lubisz!
mówiąc, że coś lub kogoś szukasz, kreujesz szukanie, przez co nie znajdujesz! -> jak powiesz „idę znaleźć …”, kreujesz znalezienie! Określenie czasowe pomoże szybciej odnaleźć.
odczówasz duże emocje, ale wolisz je ukryć przed innymi? -> wyzwól się z tych emocji, wypuść je z siebie w taki sposób, jaki odczówasz – płacz, krzycz, tańcz lub śmiej się głośno!
nie mów „nie dam rady”! -> powiedz lepiej „dam radę i chętnie to zrobię”!
nie mów „nie umiem”! -> powiedz lepiej „chętnie się nauczę”!
nie przeklinaj na siebie! -> uśmiechaj się do siebie i mów do siebie, że się kochasz i że kochasz każdą cząsteczkę, z której zbudowane jest twoje ciało!
chcesz czegoś dokonać, lecz wszyscy odradzają tobie tego i mówią, że nie dasz rady i źle się to dla ciebie skończy? -> porozmawiaj najpierw z ludźmi, którzy już tego kiedyś dokonali. Zbierz od nich ich doświadczenia. Po czym zrób to dla siebie, a dopiero potem opowiedz o tym innym, jeżeli będziesz czuł taką potrzebę!
w życiu piękne są tylko chwile! -> w życiu piękna jest każda chwila!
nigdy nie mów, że umarłbyś za kogoś lub za coś, n.p. za Ojczyznę! -> powiedz lepiej, że będziesz walczyć (za Ojczyzne), ją zawsze obronisz i powrócisz do domu cały i zdrowy!
peszysz się przy jedzeniu wsród ludzi, żeby tylko kulturalnie wypaść? -> jedz rękoma mlaszcząc, siorbając przy piciu i beknij sobie na zdrowie! To twoja naturalna wolność!
chcesz kichnąć zamykając buzię i nos? -> udaj się w miejsce, z dala od innych i kichnij pożądnie, by wszelkie zarazki mogły cię opóścić!
wykonujesz czynności, które nie sprawóją tobie przyjemności, a wręcz ich nie znosisz, n.p. pracę zarobkową? -> zastanów się w takim razie, czemu ją jeszcze wykonujesz? Z powodu pieniędzy? Jeżeli uważasz, że musisz pracować, to powiedz do siebie przed pracą, że kochasz tą pracę i już nie możesz się doczekać, kiedy się ona zacznie. W pracy stwórz sobie piękny świat fantazji do którego ściągniesz twoich współpracowników. Kreuj twoje miejsce pracy wegług twojego gustu. Myślą i pozytywnie wypowiedzianym słowem, możesz zmienić kierownika, podwyższyć swoje pobory lub awansobać. W każdej wolnej chwili kreuj jednak twój wolny świat pełny przyjemnych czynności!
nie oceniaj innych po ich wyglądzie, ubiorze, zachowaniu, czy wymowie! -> ciesz się na każdy kontakt z jaką kolwiek formą życia i zawsze bądź wdzięczny za jej uwagę.
nie mów, że coś musisz! -> powiedz, że coś możesz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *